Jiří Načeradský (1939-2014)

Dvě cvičitelky

akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 28

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)