Vladimír Antušek (1900-1968)
olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám
studium na UPŠ v Praze
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:09
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)