Karel Kapoun (1896-?)
akvarel, papír, 1951, 31 x 44 cm, sign. PD K. Kapoun, rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:41
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)