Žně
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
ID: 11
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:13
Aktuální cena: 5.100 CZK (213 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 11