Svratka
olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám
žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
ID: 113
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)