Čas
akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám
ID: 128
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:07
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
ID: 128