O. Ondráška
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:17
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)