F. Růžička

olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám

ID: 140

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu