Jarmila Kalašová (1927)
olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:22
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)