olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)