Mečíky
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
ID: 155
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
ID: 155