akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)