Trnka
litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25
ID: 164
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 164
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)