Vítězslav (Viktor) Hohaus (1889-1981)
olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:16
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)