František Michl (1901-1977)
olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)