Zdeněk Nemastil (1879-1942)
olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)