Štěpán Nikolajevič Uvarov (1854-1936)

Horské štíty - Tatry

akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám

ID: 184

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)