Pohyb forem III
olej, monotyp, 58 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 77/45
ID: 186
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:05
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)