Pohyb forem IV
olej, monotyp, 48 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám, č. 60/45
ID: 190
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:09
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)