umělecká dílna Hochmuth

Karlův Týn

intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41

ID: 195

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:14

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)