umělecká dílna Hochmuth
intarzie, 1941, 46 x 58 cm, značeno LD Hochmuth 41
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:14
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)