Tůň
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda
ID: 20
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)