Věra Mužíková - Šetková (1916-1993)
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:21
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)