Josef Života (1894-1975)
olej, malířská lepenka, 23 x 34 cm, sign. PD J. Života, rám
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:26
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)