Nad Želeným Brodem
olej, lepenka, 1942, 34 x 49 cm, sign. PD Bureš, rám
žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
ID: 209
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:28
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu