Vávra

Poslanecký dům v Poděbradech

akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám

ID: 213

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)