Jaroslav Šnobl (1884-?)

Kostel sv. Jindřicha

akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám

ID: 215

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)