Tůma

Jaro na vesnici

olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám

ID: 217

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)