Vojtěch Hynek Popelka (1888-1971)

Církev

olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám

žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

ID: 218

Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37

Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)