Antonín Gareis (1837-1922)
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:21
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)