J. Raisinger
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)