Josef Pýcha (1914-1988)

žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

Ulička v Humpolci

olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám

ID: 232

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)