Hradčany
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
ID: 24
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu