Václav Stein (1888-?)

Hradčany

olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

ID: 24

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:23

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)