B. Jelínek
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)