umělecká dílna Forchtsam
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)