Bílek
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:06
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)