Jaroslav Holeček
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)