Květinové zátiší II
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
ID: 254
Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)