Tři čepice
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100
ID: 288
Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:47
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)