olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:57
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)