Daníček M. Král

Zima

olej, lepenka, 45,5 x 62 cm, sign. LD M. Daníček Král, rám

ID: 302

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:01

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)