Oldřich Šebor (1892-1930)

Vesnice

akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám

ID: 306

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)