Oldřich Šebor (1892-1930)
akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)