Josef Voleský (1895-1932)

Jiráskovo údolí

olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám

ID: 31

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:30

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu