Žně ve Svratce
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis
žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
ID: 310
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:09
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)