Ota Bubeníček (1871-1962)

Jarní krajina

olej, plátno, 27 x 30,5 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám

ID: 311

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:10

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)