Bohumil Lonek (1903-1998)

Pardubice

olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

ID: 314

Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13

Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)