Pohled z Luckého vrchu
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
ID: 36
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
ID: 36