Praha v zimě
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
ID: 38
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
ID: 38